• BALKAN TURU HAKKINDA MERAK EDİLENLER
  • Ucuz uçak bileti nasıl bulunur?
  • Trilye Gezi Rehberi
  • Büyük Saray Mozaikleri Müzesi

Eskişehir’de yapmadan dönmemeniz gereken 10 şey

Türkiye'nin içinden nehir geçen en güzel illerinden biri olan ve son yıllarda yapılan düzenlemelerle de giderek güzelleşen şehri Eskişehir, değişen yeni yüzüyle bir Avrupa şehrinden farksız görünüyor. Yüksek Hızlı Tren sayesinde şimdilerde İstanbul'dan kaçış için en güzel alternatiflerden biri de olan Eskişehir'de yapmadan dönmemeniz gereken 10 şey:

Alaçatı'da Bir Gün

İstanbul’dan uzaklaşmak için günübirlik geziler yapmayı çok seviyorum. Bu yüzden ucuz uçak bileti buldukça kendime yeni rotalar çiziyor ve yola koyuluyorum.

Cinque Terre Gezi Rehberi

Uzun bir aradan sonra İtalya yazılarıma kaldığım yerden, herkesin hayatında bir kere de olsa görmesi gerektiğini düşündüğüm İtalya'nın masalsı köyleri Cinque Terre ile devam ediyorum.

Sezgi Olgaç ile fotoğraf üzerine

Instagram dünyasının giderek büyüğü son günlerde fotoğraflarıyla en çok göze çarpan isimlerden biri Sezgi Olgaç. O fotoğrafçı kimliğinin yanında hem şarkıcı hem de reklam yazarı aynı zamanda. Söyleşi yapmak için kendisiyle iletişime geçtiğimde beni kırmadan söyleyişi teklifimi kabul ediyor. Bir öğleden sonrası Karaköy Dandin Bakery'de buluşup keyifli bir söyleşi gerçekleştiriyoruz. 

Yola çıkmayı düşünenler için 10 öneri

Çoğumuzun rahatlıkla yaptığı ve yapabileceği kolay bir etkinlik olarak görülen seyahat; kendi içinde riskleri olan bir eylem aslında. İnsanların kendine özgü deneyimler yaşamak istediği bu eylemde, herkes aynı şekilde yapmasa da mutlaka bir planlama süreci bulunuyor. İşte yeni yola çıkacaklar için bu planlama sürecinden 10 öneri: