Uçak bileti alırken online satış platformundan yararlanma

Uçak bileti alırken online satış platformundan yararlanma

Hepimiz çıkacağımız seyahatleri bütçemize göre ayarlamaya çalışıyoruz. Seyahat masraflarının çoğunluğunun uçak biletine harcandığı ise bilinen bir gerçek. Bu miktar özellikle de hava yolu firmalarının farklı fiyat politikaları, uçuş fiyatlarındaki dalgalanmalar, indirimler ve kampanyalarla değişebiliyor.

Hal böyle olunca uçak bileti alırken fiyat karşılaştırması yapmak kaçınılmaz bir durum oluyor. Pek çok farklı firmanın bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak bulabileceğiniz online bilet satış platformları tam da bu noktada önem kazanıyor. İşte bu platformlardan biri de “govego.com”.

Türkiye’nin kara, hava ve deniz yolu ulaşım firmalarını içinde bulunduran, İDO’nun dışında Türkiye’nin en yetkili satış mecrası olan govego.com; karşılaştırmalı paneliyle en uygun bileti bulma konusunda size bir hayli yardımcı oluyor. Uçak biletinden otobüs biletine, otel rezervasyonundan araç kiralamaya kadar pek çok imkânı sunan govego.com; dönem dönem gerçekleştirdiği kampanyalarla seyahatinizi ucuza getirmenin garantisi veriyor.

Dünyanın dört bir yanına ulaşmanızı sağlayacak Türk Hava Yolları, Sunexpress, Anadolujet, Onur Air, Pegasus ve Borajet gibi 1000’e yakın hava yolu firmasının yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini bulabildiğiniz govego.com’da aynı zamanda Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarının biletlerini de bulabiyorsunuz. İnternet ve erişim kolaylığı ile seyahatlerinizi kolayca planlamanızı sağlayan govego.com’da uygun bileti bulmak için tek yapmanız gereken ise arama kısmına gidip, istediğiniz yeri ve tarihi girmek! Böylelikle govego.com bünyesinde bulunan tüm firmaların biletlerini; fiyatlarına, kalkış saatlerine ve diğer tüm detaylarına göre karşılaştırmalı olarak önünüze getiriyor.

Size uygun bileti seçip, gereken bilgileri dolduktan sonra biletinizi kredi kartınızla rahatlıkla alabiliyorsunuz.Bilet erteleme ve iptal işlemlerini firmaların kurallarına bağlı kalmak koşuluyla gerçekleştiren govego.com’dan yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmıyor ve kredi kartınız SSL Güvenlik Sertifikası ile 3D Secure güvencesiyle korunuyor.

Govego.com’un özel fırsatlarından yararlanmak isterseniz siteye ücretsiz üye olabiliyorsunuz. Böylece düzenlenen kampanyalardan SMS veya e-mail yoluyla anında haberdar olabiliyorsunuz.

Yaptığı kampanyalarla her an farklı bir noktaya uygun otobüs ve uçak bileti bulabilmenin mümkün olduğu govego.com, biletini ucuza almak isteyenler için en doğru adres.

 

Yorumlar